دلند>>درباره ما

درباره ما

 

شرکت صنایع غذایی گلستان عصاره در سال 1378 در زمینی به مساحت 35000 مترمربع با زیر بنای 16000 متر مربع  در استان گلستان  با ظرفیت 10000 تن رب گوجه فرنگی و پوره میوه جات در بسته بندی های اسپتیک وقوطی،با ماشین آلات ایتالیایی جهت صادرات شروع به کار کرد.

 با توجه به گسترش بازار فروش و  نیاز به افزایش تولید هم اکنون این شرکت با ظرفیت بیش از 25000 تن  وبا زیربنای  20000 متر مربع مشغول به تولید میباشد.

این شرکت از ابتدایی ترین مراحل شامل کاشت ، داشت، و برداشت گوجه فرنگی تا پروسه تبدیل به رب گوجه فرنگی نظارت داشته و دارد و تولید محصول درجه یک را نتیجه این دقت و همچنین بکارگیری آخرین فن آوری های تولید میداند.

شرکت گلستان عصاره از سال 1385 بصورت جدی با هدف تولید محصول کاملا سالم وارد عرصه تحقیق و اجرای تولید محصولات ارگانیک گردید.

این شرکت اولین  دارنده نشان ارگانیک در تولید محصول رب گوجه فرنگی در ایران میباشد.

حسن شهرت وکیفیت تولیدات دلند ،تضمین کننده رضایت مشتریان و بویژه بازارهای صادراتی خاص این برند به کشورهایی از قبیل روسیه و عراق میباشد. وبه همین منظور این شرکت در این سال ها به عنوان صادرکننده نمونه  در این محصول میباشد.

همچنین این شرکت در سال های متوالی به عنوان دارنده نشان حمایت از حقوق مصرف کننده در سطح کشوری می باشد و در سال 97 به عنوان شرکت برتر کشوری در صنایع غذایی از سوی دارو ودرمان انتخاب شد.