English Arabic
 
به دلند مواد غذایی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

رب گوجه فرنگی ارگانیک

از شما دعوت میکنیم حتماً در سفرهای خود به شمال سرسبز از پارک جنگلی دلند و زیبائی های آبشار شیرآباد دیدن کنید.
طبیعت:ودیعه ای است که انسان امانتدار اوست
زندگی راز بزرگ سالم بودن طبیعت است.
منطقه فندوسک که دلند بزرگترین ناحیه آنست.
در نواحی شرقی دریای مازندران و در فاصله بین دریا کوههای سرسبز پر.........کشیده گسترده شده و از مواهب طبیعی بیشماری برخوردار ست . کوه ، دریا ، جنگل خاک خوب مساعدت آب و هوا- منطقه را به یکی از حاصلخیزترین نواحی کشاورزی کشور تبدیل کرده است و بر همگان حفظ شرایط اقلیمی ، آب و خاک فرضی مقدس است . چه "ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند که تو نانی بکف اری و بغفلت نخوری" "سعدی"
خوشحاليم که با سرافرازی اعلام کنیم ضمن تولید ربی با کیفیتی ممتاز و بصورت ORGANIC از رسید هرگونه آسیب به خاک و ....محیط زیست جلوگیری کردیم.

  


شرکت صنایع غذایی گلستان عصاره
C ORGANIC
شاید خیلی از بازدیدکنندگان محترم از خود بپرسند که منظور از روش ORGANIK در کشاورزی و تولید محصولات کشاورزی چیست؟؟!!
سالها پیش در روستاهای رودبار الموت قزوین همانجا که حسن صباح پایگاه خود را بر فراز آشیانه الموت بنا نهاده بود مردی بود که عسل تولید میکرد و مشتریان عسل از ماهها پیش در انتظار دریافت عسل او بودند .میدانید رمز این موفقیت چه بود شاید تعجب کنید که هیچ کندوی عسلی بشکل امروزی نداشت فقط در چند نقطه باغ خود در تنه چند درخت گردوی کهنسال در کندوهای که خود زنبورها درست کرده بودند به تولید عسل میپرداخت آری تولید طبیعی و بدون استفاده از کود شیمیایی رمز کیفیت خوشرنگی و خوش طبعی رب دلند میباشد.
در مزارع وسیع شرکت گلستان عصاره که به همت والای هزاران نیروی کار بومی ماهر و متخصص اداره می شود. گوجه فرنگی بصورت هرسالانه کشت میشود علاوه بر استفاده از بهترین بذر شناخته شده دنیا ،سیستم های پیشرفته فنی در مراحل سه گانه کاشت ،داشت و برداشت از قبیل کاشتن دانه به دانه بذر در سینی های 70 عددی انتقال به گلخانه انتقال نهال به مزرعه ، کاشت آن مراحل آبیاری و نگهداری و حتی در مرحله برداشت (که از سال 1392)شروع شده حتی الامکان بصورت مکانیزه بوده و نیروی انسانی ماهر هدایت موقعیت ها را برای آبیاری و مراحل داشت بعهده دارد. و در تمام مراحل داشت برای رشد بهتر گیاه و تولید بهتر و با کیفیت تر از نیروهای طبیعی حداکثر استفاده میشود برای مثال......... هرگونه سمپاشی با استفاده از زنبورهای مخصوص اگر چه کمی گران تر ولی دقیقتر و سالم تر بوده در پاک نگه داشتن محیط زیست و آب و هوا کمک بسیار موثری را باعث میشود .شرکت گلستان عصاره از مراحل اولیه کاشت بذر در خاک PIT که خود نوعی .............طبیعی است و کنترل میزان رطوبت خاک محیطی مساعدی را برای رشد ..............ناحیه بذر فراهم میکند.دمای رطوبت مساعد گلخانه از هر حیث نهالی سالم و با نشاط را برای نشاء در مزرعه اصلی فراهم میکند که این خود اولین قدم مهم سالم و طبیعی بودن نهال گوجه فرنگی است .
سالها است که کشاورزان در سراسر دنیا بذر را بصورت سنتی حتی در گلخانه های امروزی هم بذر برای نهال بطور فشرده و سنتی کاشته میشد .شرکت گلستان عصاره برای اولین بار بذر گوجه فرنگی را یکی به یکی،یکدانه ،یکدانه ، یکی بوسیله دستگاهای اتوماتیک در سینی70تائی کشت میکند تا حتی یکدانه بذر هم هدر نرود .
لطفا به عکس های زیر دقت فرمائید.
این سینی ؟X ؟ بوده و دارای 70....... بطول ........................سانتی متر میباشد.البته حدود 3/1 این ......با خاک PIT پر میشود در مرحله دوم در هر ......... فقط یک دانه بذر گذاشته شده و در مرحله سوم باز با خاک PIT که ......رطوبت آن ............................شده به روی بذر گذاشته میشود و در مرحله سوم گلخانه منتقل میشود.بذرها پس ازشروع به جوانه زدن کرده و برای انتقال به مزرعه آماده میشود تا درشیارهای که قبلاً آماده شده قرار گرفته و به
رشد خود در محل اصلی ادامه دهند.در نقل و انتقال از گلخانه به مزرعه بدلیل ریشه گذاری بذر در خاک PITبدونشکل انجام شود و تقریباً صددر صد نهال ها در مزرعه اصلی رشد به باروری میرسند و این در حالی است که در این مرحله (مرحله داشت) از هیچ گونه سمی برای مبارزه با آفات نباتی استفاده نشده ........سمپاشی نباتی و از بین رفتن هوازی های مفید _حشرات بویژه زنبورهای مخصوص ..........بر گرده افشانی بهنگام گل دان ویژه گیاه کار سموم نباتی را نیز ................و بصورت طبیعی انجام میدهند .....فضای سالم ،گیاه سالم، مراقبت ویژه –همه و همه دست به دست هم داده و باعث شده اند که مصرف کننده رب دلند با ارامش خاطر بکیفیت بالا و طعم خالص گوجه فرنگی همچنان به ربی با ویژه گیاهی برتر فکر کنند .
باز هم رب دلند محصولی از شرکت صنایع غذایی گلستان عصاره از طبیعت تجربه آموختیم و با احترام به آب ، خاک و هوا در کشتزارهای سرسبز و وسیع خود به ذائقه مشتریان عزیزمان نیز همواره با احترام می اندیشیم.
"رب دلند انتخاب ذائقه های سنتی ایران زمین"
طبیعتی سالم –اداره ای قوی – دانشی امروزی و کارآمد بهمراه ایمان ایرانی به کار و پیشرفت رب گوجه فرنگی دلند به برندی برتر تبدیل کرده است .
رب گوجه فرنگی دلند....


تلفن: 88 83 19 49 021

فکس: 10 82 83 88 021

مدیریت سایت: آقای احمد کلهر 337 90 21 0912

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت دلند می‌باشد.